NASZ ZESPÓŁ

Igor Różanowski
SZYRROGI

GŁÓWNY POMYSŁODAWCA SGS

Ignacy Konieczny
KUNNER

KOMPOZYTOR

Mateusz Afelt
DEVMASSYN

SOCIALMEDIA, SKRYPTY

Hubert Sikorski

ART DIRECTOR

Jakub "Qubuss" Beben

GRAFIKA

Szymon Kirszenstein

LORE

Tymoteusz Król

Grafika, Questy

Eris Urban

Questy

NASZA HISTORIA

14 luty 2020

Rocznica Wydania Staff Of Hell

Tak, to właśnie tego dnia była pierwsza rocznica wydania Staff Of Hell. Z tej okazji przygotowaliśmy film, w którym ukazaliśmy wszystkie ukryte historie zawarte w grze.

NOWY PROJEKT - Atorth: Tales of Uklimond 

Atorth: Tales of Uklimond jest obecnie naszym głównym projektem - jest to także kolejna gra RPG, a przede wszystkim ostatnia gra, którą robimy na aktualnym silniku.

Listopad 2019

25 październik 2019

DODDANI

25 października 2019 odbyła się premiera gry Doddani przy której pracowało 8 osób. Do gry w przyszłości planujemy wprowadzić różne aktualizacje oraz DLC.

NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY Z CAS BORG - PRZYŁĄCZENIE GRY "ATAK ALTIDRONÓW" W SZEREGI SGS

Zawarliśmy umowę z Cas Borgiem, w ramach której zgodziliśmy się na przygotowanie poszczególnych grafik Ataku Ultidronów. Od tamtego momentu przejeliśmy grę Atak Ultidronów jako projekt poboczny, a nasza współpraca z Cas Borgiem zaowocowała tym, że on sam zasilił naszę szeregi

19 październik 2019

Luty 2018/Luty 2019

1 WYDANA PRZEZ NAS GRA

Luty 2018 był bardzo znaczący dla studia. Zaczęliśmy pracę nad grą "Staff of Hell" która początkowo nazywała się "Miecze i różdżki" . Pod koniec czerwca skończyliśmy pracę nad betą gry "Staff of Hell", natomiast w walentynki 2019 roku wydaliśmy pełną wersję gry.

"DRUŻYNA ZING"

W sierpniu 2016 zaczęliśmy robić grę o nietypowej nazwie "drużyna zing". Fabuła opowiadała o czwórce bohaterów próbujących pokonać złego władcę. Ich pierwszy atak zakończył się porażką i przyjaciele musieli uciekać. Zwrot akcji pojawia się gdy podczas ucieczki jeden z bohaterów nie zdąża uciec i zostaje wtrącony do lochu. Po stworzeniu bety proces tworzenia gry został wstrzymany.

Sierpień 2016

Maj 2016

2 GRA

W maju wzięliśmy się za stworzenie gry o mężczyźnie wyrzuconym na wyspie. Gra została skończona i zawierała ponad 30 minut rozgrywki. Nigdy jej nie wydaliśmy ze względu na brzydkie mapy i błędy z postaciami. Obecnie ona czeka na remake.

POWSTANIE 1 NASZEJ GRY

W styczniu 2016 roku stworzyliśmy pierwszą grę. Wtedy jeszcze byliśmy jednoosobowym zespołem. W grze zostawałeś gladiatorem i walczysz przeciwko coraz mocniejszych gladiatorom. Gra nigdy nie została skończona według początkowych założeń.

Styczeń 2016

© Copyright 2021 SZYRGAMESTUDIO - All Rights Reserved